סדנאות בישול לילדים

//סדנאות בישול לילדים
סדנאות בישול לילדים2021-10-28T15:01:04+03:00

סדנאות האוכל שלנו | סדנת בישול לילדים

סדנת סושי לילדים

המשתתפים מתנסים בהכנת הסושי בסוגים שונים ובתוספות של ירקות לפי המסורת היפנית, כל ילד יקבל מחצלת סושי ויכין על פי טעמו מאקי, פוטו מאקי , אינסייד אאוט.

סדנת הכנת פיצות

הילדים יחוו את לישת הבצק, רידוד, הכנת רוטב הפיצה, קיצוץ תוספות שונות כגון: זיתים, פטריות, בצל, תירס ועוד. לאחר מכן נאפה את הפיצות בסאג' או בתנור.

סדנת בישול איטלקי

בסדנה זו הילדים יחוו הכנת פסטו ברטבים שונים ע"י בישול, חיתוך ירקות והוספת תבלינים.

סדנת בישול אתיופי

בסדנה זו ילמדו הילדים להכין מספר מנות על טהרת המטבח האתיופי. נלמד על התבלינים המייחדים מטבח זה, נחתוך, נתבל ונבשל ולאחר מכן נגיש על גבי האינג'רה – אותה פיתה מפורסמת של העדה האתיופית. סדנת בישול אתיופי זו היא סדנה צמחונית.

SHAKE IT

סדנת הכנת שייקים לילדים ונוער ייחודית כחלק מהפעילויות לילדים ולנוער בה נלמד להכין קוקטילים ושייקים ממגוון פירות העונה. נלמד לשלב טעמים וריחות בשילוב מידות והכמויות הנכונות בחומרים כדוגמת מי סוכר, קרח וגלידה. בשילוב משימות מאתגרות ומצחיקות שמעוררות את כל החושים, כמו: השייק הכי טעים, השייק הכי מהיר, שייק בעיניים מכוסות ועוד.

סדנת שוקולד

שוקולד הוא המאכל המתוק המוכר העולם. בסדנה זו נפתח בסיפור המרתק על היסטורית יצירת השוקולד מגידול פולי הקקאו ועד הגעת השוקולד לצרכן. נתנסה בטיפול בשוקולד נוזלי ונקבל הדגמה. בהמשך נערוך היכרות עם כל סוגי השוקולד, נדע להתאים את סוג השוקולד לשימושו השונים.
הקבוצות ילמדו ליצור ולהכין: טמפרינג, הכנת גנאשים, פרלינים, הכנת עלי שוקולד, ציפוי ממתקים ופירות בשוקולד ועטיפתם.

גלריית תמונות מהשפים שלנו 😛

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

    Call Now Button
    שינוי גודל גופנים
    וואטסאפ!