סדנאות יצירה באירועים | פינות יצירה

//סדנאות יצירה באירועים | פינות יצירה
סדנאות יצירה באירועים | פינות יצירה2021-12-19T14:22:09+02:00

פינות יצירה לאירועים מציעות מספר יתרונות: החל בשחרור ממחשבות שליליות, דרך שיפור קשרים חברתיים וכלה בלימוד מיומנויות שיחסכו מעט כסף.

פינות יצירה לאירועים מספקות אפשרויות רבות לפעילות אומנותית. מדובר על פעילות פופולריות מאוד בקרב ילדים ולא בכדי. פעילות כזו מסייעת להם לשפר את שליטתם בכישורים המוטוריים שלהם, כמו גם בכישורים החברתיים. אך ילדים גדלים והופכים למבוגרים, בהם רבים מוצאים את עצמם עוסקים בפעילות אומנותית. זאת, משום שפעילות זו מספקת הנאה רבה. זו גם ככל הנראה הסיבה לכך שמבוגרים אוהבים אומנות ומלאכות יד.

לצד ההנאה, פינות יצירה לאירועים, מציעות מספר יתרונות בהם גם שחרור ממתח נפשי. על ידי מעורבות עמוקה בעשיה יצירתית, ניתן להעביר את המוח למצבו הוא שוכח מהסוגיות המלחיצות הפוקדות אותו. בכך נוצרת חוויית רוגע ונינוחות. מומחים לבריאות הציבור טועים, כי עיסוק באומנויות ובמלאכות יד יכול לסייע למשתתפים להפחית תחושות שליליות, כגון חרדה ומתח. בו זמנית, הן מסייעות להגביר תחושות חיוביות של מעורבות ושלווה.

פינות יצירה לאירועים גם משפעות את מיומנות התיאום בין העין לבין הידיים. בני אדם התפתחו על ידי שימוש בידיהם על מנת לתפעל חפצים. על ידי עיסוק באומנויות ובמלאכות יד, מבוגרים מגלים שכישורי הקואורדינציה שלהם משתפרים ככל שהם לומדים להתמודד עם כלים שונים, לצייר, ליצור אובייקטים בצורות שונות, ולהשתמש בידיים שלהם בדרכים יותר ויותר מהנות אך מורכבות.

פינות יצירה לאירועים מלמדות מיומנויות חדשות, שעשויות לחסוך מעט כסף גם לאחר שהאירוע מסתיים. אם אוהבים לקשט ולעצב את חלל המגורים או העבודה, פינות יצירה כאלה הן מקום נפלא ללמוד על רעיונות חדשים ולרכוש מיומנויות מתאימות להשגת המטרה האמורה.

עמדות יצירה באירועים

שפע של סדנאות יצירה באירוע שלכם עם רעיונות מקוריים ליצירת מזכרת ייחודית לאירוע שיזכר תמיד, להלן דוגמאות לעמדות יצירה באירועים שאנו עורכים:

יצירה של
עפיפונים

קישוט
מטריות

הכנת דמוית
על גבי חלוקי נחל

עמדת יצירה חרוזים:
הכנת צמידים, שרשראות ומוביילים

 >>> קונספט חגים <<<

יצירה של סוכה
מיניטורית

קישוט עציצים
לט"ו בשבט

הכנת
סביבונים

יצירה של
חץ וקשת

הכנת מסיכות
לפורים

יצירת בובת
דחליל לשבועות

קישוט
קלמרים

הכנת צמידי
גומילום

יצירה של
ראש דשא

 >>> קונספט מקצוענים <<<

סדנת
נגרות

סדנת ריקוע
ברצועות עור

סדנת
כדרות

 >>> קונספט אגדות <<<

הכנת
חליל פאן

הכנת הבית
של עמי ותמי

יצירת צפרדע
נסיך

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

התקשרו: 077-8038623

    Call Now Button
    שינוי גודל גופנים
    וואטסאפ!